+90 266 249 93 91

Menu

hakkımızda

Soyhan Plastik ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak aylık 250 ton satış kapasitesi olan bir işletmeyiz.

En son teknolojilerle üretilen ürünleri müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Gelişen Teknoloji ve Bilgi Birikimi desteğinde müşterileri beklentilerini karşılamak ve alternatif ürünler sunmak 1996 yılından beri işimiz olmuştur.

Flekso baskılı tüm Esnek Ambalajlar faaliyet konumuzda yer alır. Polietilen ve poliprooilen hammaddedeki gelişmeler ve Yüksek Teknoloji Hatlarında Üretilmiş ürünlerimiz ile müşteri beklentilerini karşılamakta, performans iyileştirici ve maliyet azaltıcı avantajlar sunmaktayız.

Ambalajın ürüne kattığı değerin bilinci ile özenle tasarlanmış çok katlı filmi 8 renk baskı ve laminasyon ile ambalajda istenilen görselliği sağlamaktayız. Baskılı - baskısız ambalajlar kullanım yerine göre birbirinden farklı 8 torba çeşidi olarak ya da rulo olarak sunulmaktadır.

Firmamız ana ürün gruplarından; Dondurulmuş Gıda, Makarna - Bakliyat Filmi ve Komponentleri, Şeker ve Tuz Filmi, Taşıma Çantaları, Atlet Poşet, Islak Mendil Filmi, Stretch Film, Shrink Film, StrechHood, Palet Örtüleri, Endüstriyel Torba, Balon Naylon, Hijyen Grubu ürünlerinin temini baskılı ve baskısız olarak yapmaktadır.

  • 1996
  • 2015
  • 2018